Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...
Witgouden broche, 750/000, met diamant. Een strakke staafbroche met een vierkante gematteeerde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 53x6mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Armband van glasgranaten met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 2 zaadpareltjes en 2 ruitvormig geslepen gran...
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Set met gouden ring en oorstekers, 585/000, een ring met schakelbewerking bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, breedte ring 6 mm, ø 56, en een paar oorknoppen met een klein singlecut geslepen di...
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en slot, 585/000, met granaat. Ronde sluiting met knoppen rand met rond gefacetteerde granaat, ø slot 18,5mm en een rozethanger met een dubbele rand met granaat. ø 16 mm. Totaal ca 5...
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.