Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
3090 Ergebnisse
Los: 7815

6x Chinese Imari kop + schotels

Ergebnis: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7814

6 Delen jade

Startpreis 100 EUR

Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.


Los: 7813

1x Chinese kop en schotel

Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Los: 7812

2x Capucijner kop + schotel

Ergebnis: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7811

9x Divers Chinees

Ergebnis: 140 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.


Los: 7810

Diverse Chinese kopjes (6x)

Ergebnis: 100 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.


Los: 7809

6x Chinese kop en schotels

Ergebnis: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7808

9x Chinese borden, divers

Startpreis 200 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.


Los: 7807

3x Familie Rose borden

Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.


Los: 7806

3x 18e Eeuwse Chinese kommen

Ergebnis: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...


Los: 7805

Lot Chinees porselein (7x)

Startpreis 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...


Los: 7804

Lot Chinees porselein (11x)

Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.


Los: 7803

3x Chinees porselein

Ergebnis: 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...


Los: 7802

4x Chinees porselein

Startpreis 100 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.


Los: 7801

4x Chinese borden

Ergebnis: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.


Los: 7800

6x Chinese chocoladekoppen

Ergebnis: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.


Los: 7799

3x Gemberpotten

Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.


Los: 7798

2x Kantonese schotels

Ergebnis: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.


Los: 7797

3 Chinese schotels Ø 12,2 cm.

Ergebnis: 650 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.


Los: 7796

2 Chinese borden Ø 22 cm.

Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.


Los: 7795

4 Antieke Chinese voorouder portretten

Ergebnis: 180 EUR

Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.


Los: 7794

5 Boeddhistische figuren

Ergebnis: 40 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.


Los: 7793

Klein groen vaasje

Ergebnis: 120 EUR

Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.


Los: 7792

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.

Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.