Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...
Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Cyriacus Bleys. 1877 - 1964. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.
Jan van Wissen. Hollandse School. Landschap Veluwe met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ludwig Klerkmann, Bremen. Duitse School. Circa 1900. Boerin met vee op zandpad. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.
F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.
Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
L. de Ferraro. Parijs stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x 30 cm. In goede staat.
Daniels. Hollandse School. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
Jan Battermann, '61. Kleurrijke abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 18/199. Amerikaanse School. Liggende naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 76 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
P. Mos. 1932. Vrouw trekt kousen uit bij bedstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Brandsma. Italiaanse jongen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dames portret. Circa 1830. In originele empire lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 87 x B 70 cm. In goede staat.