Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal, vazen en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met ramskoppen en geplooide rand. Afmeting: H 9 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander (koro) met Familie Verte draken decor. Staande op drie poten met tijgerkoppen. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.