Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met vergulding, Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: 4,3 x Ø 10 x 14 cm. In goede staat.
Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen ritueel object op houtgestoken basement. Nepel of Tibet. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.