Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.
Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.
Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.
Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.