Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Italiaanse Pietra Dura plaquette met dansende figuren. In houten lijst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...
Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met messing. Figuren in landschappen voorstelling + goud decor. Circa 1880. Mooie kwaliteit. Brander geëlektrificeerd. Afmeting: H 57 cm. In go...
Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met figuren en goud decor. Circa 1870 - 1880. Afmeting: H 42 - 55 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse tinnen klepkan met monogram op deksel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...
Twee Art Deco Cameo glazen plafond hanglampen. Circa 1930. Afmeting: Ø 34 - 35 cm. In goede staat.
Italiaanse zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen lamp, ballonvormig met glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.
Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.