Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse was-plaquettes met reliëf. De vier jaargetijden. Circa 1880. Afmeting: 22 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.
Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.
Twee Delftse Fayence plaquettes in eiken lijst. Circa 1900. Royal Bonn Delft. Zeegezichten met boten. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.
Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepeltjes, voorzien van 6 borrellepeltjes, een tang, 2 suikerscheppen en een theelepel. Allen met rozensteel. 9-11cm. Diverse gehaltes. totaal ca 79 gram. In goede staat
Zilveren taartschep, 833/000, met een schep versierd met een getrembleerde rand en een steel voorzien van een cartouche met randversiering. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, jl.: K:1920. 21 cm. ca 44 gram. ...
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...
Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...
Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat
Fraai geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand en amandelslijpsel op hoge ronde zilveren voet, 835/000, met filetrand.ø 17 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Minimale chips mogelijk. In goede...
Kristallen lepelvaasje met slijpwerk en voorzien van een zilveren rand. Gevuld met 9 zilveren theelepels met bloemgravure. 833/000. Totaal zilver ca 88 gram. ø7x13cm. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat
Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.