Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.
Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Twee Perzische kleden 1x handgeknoopt in de kleuren blauw, rood is wel sleets 130x86 cm redelijk/matige staat, 1x rood tapijt met 10 medallions 177x112 cm in goede staat.
Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met boomstam. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.
Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.
Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse keramieken dekselpotten met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Duitse porseleinen kop en schotels. Sammlertassen. Onder andere: Meissen, Bavaria Naschenreuth, Ilmenau, Hutschenreuther, Wien, Herend, Rosenthal Schlaggenwald et cetera. Minima...
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...
Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...
Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Zeven antieke porseleinen borden met Lange Lijs decor. Gemerkt F. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 20 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, gezaagd rond gecontourneerd model op ronde voet ,met pompoen- en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. jl.:a:1935 Restaureerd langs de rand. ø15x3cm. ca 105...
Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...
Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Lot sieraden met twee zilveren grote ovale hangers, waarvan één met collier, een armband met granaat en een collier uit granaatkralen. In goede staat.
E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat
Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...
Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.
Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...
Zilveren collier en hanger, 925/000. Venetiaans collier voorzien van een hanger in de vorm van een wereldbol met emaille. ø20mm. lengte 70 cm. Totaal ca 17,3 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een opengewerkte bak met rhodochrosiet, een strak ovaal horloge met opengewerkte ovale schakels, 835/000, en een rechthoekig horloge, 925/000, met openge...
Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met roze stenen. Armband met golvende schakels met daartussen in een 4-poot chaton, een ronde roze gefacetteerde zirconia. Voorzien van carabijnhaak. 20 cm. ca 8,2 gram. Als...
Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas. Sierlijke bolle ring met een grote gefacetteerde blauw topaas in het midden en daaromheen rozetten bezet met peervormige blauw topazen. Breedte 17 mm ø 56, ca...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat
Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat
Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Twintig stuks houten standaards voor borden. Tien collier standaards. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke messing, rood beschilderde vogelkooi. Circa 1900. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote antiek glazen tafellamp met achter-glas-schilderij. Circa 1900. Griekse voorstelling. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1870. Eén restauratie. Afmeting: 16 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.