Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.
21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...
Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
3 Zilveren miniaturen, een ophaalbrug met figuur, 835/000, een boot met visser met hengel en een zeilboot, 925/000. MT.: o.a. H.Hooijkaas, Schoonhoven. 10x5x5cm, en 4x5x2cm en 5x4x2,5cm. Totaal ca 93 ...
Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...
Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat
Twee snoeren met gefacetteerde carneoolkralen verlopend in grootte. 6,5-16mm en 9-12mm. beide snoeren zonder sluiting. 38 en 41 cm. Eén snoer voorzien van 3 kristallen kraaltjes. In goede staat
Collier met 2 rijen van gefacetteerde gitten, ø 5mm, aan een metalen sluiting met zeeuwse knop. 41 cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 835/000 met rozenkwarts. Gevlochten collier met een ronde hanger bezet met een cabouchon geslepen rozenkwarts. ø hanger 38mm. 65 cm. ca 21,7 gram. In goede staat
Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat
H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...