Twee doosjes met sieraden, o.a. stalen ringen, manchetknopen en wit en geelmetalen ringen met o.,a. stenen. Als nieuw
Lot met 4 zilveren colliers, diverse modellen met o.a. bollen en een paardehoofdhanger. Een choker uit voluten met lichte vergulding. En een collier met langwerpige schakels met zigzag decor. 45-90 cm...
Lot met zeven stenen, met 6 schelpcameeen in diverse maten, een camee met groene steen en een glas met hologramoog. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Fijne gouden ring met 2 cultive parels, ø 5 mm, en 2 singlecut geslepen diamanten. ø 53 ca 2,3 gram. In goede staat
Zilveren choker, 925/000, met emaille parel en robijn. Een fijn gedraaid collier met in het midden een zilveren element, 38x40mm, in jugendstil-stijl, versierd met diverse kleuren emaille, 3 robijnen ...
Geelgouden broche, 585/000, met amethist. Ovale broche met een bewerkte rand met knopjes en draad. In het midden van een broche zit een geslepen amethist, kleien beschadiging op de tafel. Grootte broc...
Rozetring, 333/000, met granaat. Ring met een grote rozet met 9 gefacetteerde granaten. ø rozet 19 mm. ca 3,5 gram. ø 54. In goede staat
Witgouden broche, 585/000, met parel en 2 diamanten. Staafbroche met in het midden een cultivé parel, ø 4 mm en 2 kleine briljant geslepen diamanten, totaal 0,04 crt. in gladomzettingen. Lengte 5 cm. ...
Zilveren armband, 925/000, met paarse rechthoekig gefacetteerde stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 4x19cm. ca 12,5 gram. Als nieuw
Grote zilveren ring, 925/000, met vogelkop. Grootte kop 30x20mm. ø 65. ca 16,0 gram. In goede staat
Collier van engelenhaarkoraal, ø 5 mm, 41 cm. In goede staat
Armband en broche met granaat. Armband en broche gemaakt uit metaal voorzien van granaten. ø broche 33m armband breedte 11 mm. lengte 17 cm.
Armband en hanger met granaat. Hanger uit zilver in stervorm, ø 40 mm, mist één steen, en een armband met schakel in bloemvorm, ø11mm. lengte 19 cm.
Zilveren armband, 833/000, gemaakt van een bijbelslot met allegorische voorstelling. breedte 27 mm. 19 cm. ca 39,7 gram In goede staat
Zilver vergulde hanger, 925/000, met kleurstenen en parelmoer. Peervormige broche voorzien van een rand sierlijk bezet met blauwe, rode, groene en witte kleurstenen. In het midden van de hanger zit ee...
Lot met zes schelpcameeën, ovale modellen in diverse maten. Eén mist een stukje aan de bovenzijde. 18x25mm./ 36x44mm,
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille, markesiet en parel. Oorhangers in de vorm van een vlieg met groene blauwe emaille vleugels, robijntjes als ogen en versierd met parels en markesiet. 34x24mm....
Ketting van bamboekoraal, ø14mm, met witmetalen sluiting met strasstenen. 52 cm. In goede staat
Lot met 4 horloges, Lorus, Esprit, 2x chronograaf Shshd en een stalen armband met zirconia's Esprit. Nieuw in doosjes
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Doos met diverse sieraden, o.a. een seiko horloge, vergulde choker, parels, camee, stalen ringen e.d.,
Lot zilveren sieraden met broches met filigrain, een mandje met kleurstenen en een armband met blauwe steen. ca 43 gram. In goede staat