Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
Ergebnis: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

2x J.J.C. Spohler,
Ergebnis: 3.750 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek
Ergebnis: 2.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.

Jan-Evert Morel, Winter
Ergebnis: 2.350 EUR

J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

K.V. Mayr, Papegaai
Ergebnis: 2.250 EUR

K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Ergebnis: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap
Ergebnis: 1.700 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.

Hambuchen,
Ergebnis: 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Ergebnis: 1.300 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren
Ergebnis: 1.100 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Henk Dekker,
Ergebnis: 1.000 EUR

Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Ergebnis: 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Freudenberg, Winter
Ergebnis: 1.000 EUR

J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Ergebnis: 1.000 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon
Ergebnis: 850 EUR

Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...

A.J. van Prooyen,
Ergebnis: 850 EUR

A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.

Clément Quinton,
Ergebnis: 850 EUR

Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.

David de la mar, Breien
Ergebnis: 800 EUR

David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Anton Karssen, Bomschuiten op strand
Ergebnis: 750 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

J. Sperlich, Mopshünde
Ergebnis: 700 EUR

J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.

Keith Haring,
Ergebnis: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Platbodem op strand
Ergebnis: 650 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met waterval
Ergebnis: 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.

J. Barboth, Meisje in klederdracht
Ergebnis: 600 EUR

J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.