Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
N.M. Wijdoogen. 1824 - 1898. (mogelijk vroeg werk uit jonge jaren) Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Marinus de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap, riviergezicht met wandelaar en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke, 1949, Balinese schone dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 63 x B 38 cm. In goede staat.
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse filmaffiches. Tweede helft 20e eeuw. 1x Die Rechnung eiskalt serviert, Constatin Film. 1x Ich Dr. Fu Man Chu, Constatin Film. 1x Der unheimliche Mönch, Edgar Wallace, Constatin Film. ...
Henk Poeder. 1897 - 1958. Duinlandschap in bloei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1963. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Eugene van Rensburg. (Verso) mogelijk. Man met schildersezel en toeschouwers bij Romeins gebouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.
Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Dorpsgezicht Elburg met wandelende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 15 cm. In goede staat.
Twee werken van Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. (1) Boer met sprokkelhout op zandpad. (2) Kippen bij boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 49 x B 37 cm. In goede staat.
Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950 Enschede. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 170 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Haagse School. Circa 1900. Hollands havengezicht met windmolen. Restauratie. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In redelijke staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. Corper. 19e Eeuw. Engelse School. Engels landschap met figuren en schapen. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twents riviergezicht, de Dinkel bij de Lutte. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Jan Schonk. 1896 - 1976. Kaketoe. Houtsnede op papier. Afmeting: H 36 x B 32 cm. In goede staat.
Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.
Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Carl Cohnen, 1958. 1887 - 1976. Duitse School. Mediterraans dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Moderne compositie. 50er-Jaren. Stift op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Wijngaarden. Circa 1920. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Meeuwis van Buuren. 1902-1992. Hollands zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924-2005. 4 Bruiden van Anton Heyboer. Plakaatverf op papier, Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van D. van Heek. 1940 - 1942. Twents landschap met schapen + Twentse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.
Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.
W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.
A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Klinkert, 1856. 24/10. Vrouw met snotneus-blaker in venster. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Zamy Steynovitz, 1951-2000 Polen. Titel: Romance in Venetië. Lithografie op papier. Afmeting: H 53 x B 73 cm. In goede staat.
M. Gidding, 1863-1925. Landschap met boerderij koeien en melkende boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Louis de Beul? België. Circa 1900. Stalinterieur met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Georg Heidweiller, 2015. Amerikaanse school, U.S.A. voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 103 cm. In goede staat.
H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij. Circa 1900. Oosterse figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 33 cm. In goede staat.
Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J. L. van der Meide, 1910-2002. Rivier gezicht met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
A. Serveas 1932, 1883-1966, Biddende vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.