Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Grotere bord heeft haarlijn. Kleinere borden chips. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Rose borden met chicken decor. Minimale haarlijn. Minimale chip. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse benen figurengroep. Drinkende man met kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat