Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.
Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handgeschilderd decor van vogels/bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.
Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Delftse Fayence plaquettes naar schilderingen Haagse School. Circa 1900. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.
Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Twee grote Limoges emaille plaquettes in lijst. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw bij spinnewiel. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw en kind bij haard. Afmeting: H 28 x ...
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met spreuk; 'Kinderen meest deugdzaam'. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.