Antieke Hollandse Societe Ceramique Maastricht lampenset. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 29 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits keramieken figuur. Dame met hazewindhonden. Circa 1930. Afmeting: 28 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws Petrus Regout Maastricht kinderservies met mahoniehouten dienblad. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 33 cm. In redelijke staat.
Hollandse keramieken Steenwiijk Eskaf vaas met lichtbruin glazuur. Model 1365. Chips bodemrand. Afmeting: 19,5 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen Goebel figuren. Duitsland. Gans + parkiet. Tweede helft 20e eeuw. 1968 + 1977. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken Goebel haan. W. Germany. Nr. 3205828. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts aardewerk. Bestaande uit; Petrus Regout bloempot met landschap decor, circa 1890. En drie Delftse vazen, chips, circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vier-delig Hollands Petrus Regout Maastricht lampetstel met Oosters/Mandarin figuren decor. Circa 1900. Haarscheur kan. Haarlijn in lekbakje van zeepdoos. Afmeting: 16 - 35 cm. In redelijk/goed...
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen figuur. Man in klederdracht. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee Royaal Copenhagen koffie/theekannen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.
18e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau. Ruiter met paard in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote terracotta geglazuurde roofvogel op stronk. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen plantenbak met floraal/perzik decor. Met armatuur. Beschadigingen aan de bladeren. Afmeting: 21 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse steengoed historisme Westerwald kruik met tinnen montuur. Circa 1880. Bovenrand bij tuit beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse porseleinen rookverdrijver, kaartenspelers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met floraal goud decor. Gemerkt C.F. Minimale chip bovenrand. Afmeting: 28 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Gemerkt C.M. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.