Antieke Hollandse eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1920. 112x48x43cm. In goede staat
Vier 19e eeuwse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 113 x 44 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen spiegel + florale beschildering. Circa 1900. Afmeting: H 92 x B 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Henri Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 144 x 57 x 230 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Afmeting: 74 x 83 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten speeltafel met ingewerkt schaakbord + verlengstukken. Opklapbaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 78 cm./74 x 67 x 138 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit bureaustoel met bruin lederen bekleding. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten scharenstoel met ranken en fratzen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 86 x 58 x 54 cm. In goede staat.
Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar met vier bladen. Circa 1900. Afmeting: 75 x 51 x 51 cm. / 75 x 100 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Empire-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 75 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1910. 74x50x45cm. In goede staat
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.