Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.
Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...
Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...
Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.
Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat
Vier grote antieke onyx met bronzen cassolettes met bronzen ornamenten, koppen en guirlandes. Circa 1880. Minimale chip. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lamp met vergulde bronzen figuur en hond omstreeks 1900.Amor met hond plus bloem. 46x30x16, in goede staat
Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd en stukje weg Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Oude octagonale geëboniseerde grammofoon met messing trechter. Grammofon Soundmaster. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse polyphon speeldoos met zes speelplaten. Mahoniehout. In goed werkende staat. Afmeting: 17 x 28 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schemerlamp met vergulde bronzen armaturen. Afmeting: H 69 cm In goede staat.
Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse lamslederen bijbels. Circa 1700. Door Pierre Mortier. In Nederlands. 1x Nieuwe testament. 2x Historie, oude + nieuwe testament. Met diverse gravures. Kleine beschadigingen....
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Gesigneerde Belgische plated dwarsfluit. Succes, F. Hofinger Bruxelles Nr. 1955. Corps du flute brevetes. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Carrara marmeren kandelaar-cassolettes met brons. Omkeerbaar. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Gestempeld en genummerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
19e eeuwse engelse neogotische mahonie houten barometer Admiral Fritzroy. Afmeting: 115 cm. In goede staat
Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten boulle likeurkelder met inhoud. Niet compleet. Met tien borrelglazen, vier karaffen, waarvan één niet origineel + stop beschadigd. Likeurkist verder in goede staat....
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: Staffordshire buiktas, ceremonie-boek, oorkonde/teken met halsband, linten, visitor oorkonde, dolk, president hamer 1956, stropdas ...
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
Zeer groot 19e eeuws Perzisch gegraveerd tafelblad met Islamitische figuren voorstelling en floraal decor. Afmeting: Ø 78 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Duits gebrandschilderd glas-in-lood venster. Luttishofen. Decor met vliegende vis en engelen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.