Diese Webseite verwendet Cookies

47. Januariveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Oude Loewe Opta radio's 2202
2x Oude Loewe Opta radio's
Startpreis 50 EUR
Chinees rood-lakwerk hengsel emmer 2215
Chinees rood-lakwerk hengsel emmer
Startpreis 50 EUR
Kalebas vaas 2230
Kalebas vaas
Startpreis 50 EUR
Koekjestrommel + ijsemmer 2256
Koekjestrommel + ijsemmer
Startpreis 50 EUR
3 Boeddha figuren 2268
3 Boeddha figuren
Startpreis 50 EUR
Messing kaarskandelaar 2312
Messing kaarskandelaar
Startpreis 50 EUR
Albasten tafellamp 2117
Albasten tafellamp
Startpreis 60 EUR
Antieke bureaulamp, 1900 2118
Antieke bureaulamp, 1900
Startpreis 60 EUR
Japanse lakwerk kaartenkist 2182
Japanse lakwerk kaartenkist
Startpreis 60 EUR
4x Houtgestoken ornamenten 2211
4x Houtgestoken ornamenten
Startpreis 60 EUR
Lips kluis 2266
Lips kluis
Startpreis 60 EUR
Afrikaans figuur, Vrouw 2327
Afrikaans figuur, Vrouw
Startpreis 60 EUR
Holy Bible 1880 2140
Holy Bible 1880
Startpreis 70 EUR
Arts and Crafts theedoos 2183
Arts and Crafts theedoos
Startpreis 70 EUR
2x Antieke Ot en Sien meetplanken, 1900 2213
2x Antieke Ot en Sien meetplanken, 1900
Startpreis 70 EUR
2x Afrikaanse figuren 2315
2x Afrikaanse figuren
Startpreis 70 EUR
5x Afrikaanse maskers 2319
5x Afrikaanse maskers
Startpreis 70 EUR
Theekist, 18e eeuw 2017
Theekist, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR
Gietijzeren plaquette 2108
Gietijzeren plaquette
Startpreis 80 EUR
Koninklijk besluit 2134
Koninklijk besluit
Startpreis 80 EUR
4x Antieke tabakspotten 2136
4x Antieke tabakspotten
Startpreis 80 EUR
Japanse lamp 2240
Japanse lamp
Startpreis 80 EUR
Duitse pijp 2242
Duitse pijp
Startpreis 80 EUR
Lot antiek tin (5x) 2299
Lot antiek tin (5x)
Startpreis 80 EUR