Diese Webseite verwendet Cookies

47. Januariveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

11x Venetiaans glaswerk 5506
11x Venetiaans glaswerk
Startpreis 40 EUR
Vergulde karaf, 1940 5562
Vergulde karaf, 1940
Startpreis 40 EUR
Kunstglazen schaal 5545
Kunstglazen schaal
Startpreis 50 EUR
2 Kristallen windlichten 5558
2 Kristallen windlichten
Startpreis 50 EUR
Kristallen schaal op voet 5559
Kristallen schaal op voet
Startpreis 50 EUR
4x Kristallen karaffen 5507
4x Kristallen karaffen
Startpreis 60 EUR
4x Glazen miniatuur vazen 5519
4x Glazen miniatuur vazen
Startpreis 60 EUR
2 Bonbonpot met zilverwerk 5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Startpreis 60 EUR
Leerdam glazen schaal 5526
Leerdam glazen schaal
Startpreis 60 EUR
Set glazen kalebassen 5540
Set glazen kalebassen
Startpreis 60 EUR
Lot glazen (19x) 5552
Lot glazen (19x)
Startpreis 60 EUR
Drie Boheemse karaffen 5522
Drie Boheemse karaffen
Startpreis 70 EUR
Antieke schenkkan, 1900 5532
Antieke schenkkan, 1900
Startpreis 70 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam 5504
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Startpreis 80 EUR
Art Deco lamp 5535
Art Deco lamp
Startpreis 100 EUR
Daum tafellamp 5537
Daum tafellamp
Startpreis 120 EUR
2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startpreis 150 EUR
Gegraveerd bokaalglas 5566
Gegraveerd bokaalglas
Startpreis 150 EUR
2x Antieke glazen vazen, 1900 5549
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startpreis 170 EUR
Glazen vaas 5505
Glazen vaas
Startpreis 200 EUR
A.D. Copier groene vaas 5516
A.D. Copier groene vaas
Startpreis 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen 5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Boheems kristallen bokaalglas 5556
Boheems kristallen bokaalglas

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
6-Delige Moser likeurset 5520
6-Delige Moser likeurset

Ergebnis:

40 EUR