18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.
Antieke Ansonia mysterieuze pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Compositie metaal. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Grote antieke Weense Gustav Becker drie-gewichten regulator met kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco Vedette Westminster regulateur met kwartier-slag op acht gongstaven. Circa 1925. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse handbeschilderde Schwarzwalder klok (holzgespindelt). Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 39 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans (zwart) marmeren klokkenstel met coupes + messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco onyx pendule. Circa 1925. Met bronzen plated windhonden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse Empire-stijl pendule. Vrouw met harp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse portaalklok met getorste zuilen en floraal intarsia. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm...
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil wekkerklok met verguld messing beslag en figuren in zweepslag motief. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote cloisonne tafelklok met emaille plaquettes en figuren/landschap voorstelling. 20e Eeuw. Mechanisch, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 23 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Zeldzame vier-zijdige wereld torenklok met onderin enchapement uurwerk. Vier uurwerken. In te stellen op vier landen. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Pfeilkreuz historisme miniatuur staand klokje met verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse gesigneerde natuurstenen pendule stel met vernikkelde bronzen figuren. Door Georgij Dmitrievic Lavrov. Circa 1930. 1895 - 1991. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 36 x 4...
Zeldzame vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Zuid-Amerikaanse vrouw op voltaire met papegaai. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In g...
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechansich klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse vernikkelde molenpendule met halfuur-slag en molen automaat. wieken bewegen, Slinger mist. Circa 1890. Afmeting: 43 cm. Verder in goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix portaalklok met waterval automaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Automaat, draai naar glazen spiraal niet. Eén pootje niet origineel....
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen armaturen en putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bel niet origineel. Afmeting: H 35 cm In goede staat.
Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...
Zeldzame 17e - 18e eeuwse boulle pendule. Tête de Poupée door Pierre Margotin Paris. Halfuur-slag, spillegang, touwtjesslinger. Afmeting: 27 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Air du Troubadour. Klokkast behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Franse Cuba mahonie precisie portaalklok met centrale secondenwijzer, kwartier-slag, dubbelle bel, mesophanging. Ourry L. Tavernier. Circa 1820. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Kapitaal Frans verguld bronzen Sevres klokkenstel met porseleinen plaquettes. Handbeschilderd, Griekse vrouw met bazuin en putti's. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: ...
Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...