Diese Webseite verwendet Cookies

47. Januariveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Art Deco klok 3622
Art Deco klok
Startpreis 150 EUR
Antieke Franse pendule 3590
Antieke Franse pendule
Startpreis 180 EUR
Groot Frans uurwerk 3617
Groot Frans uurwerk
Startpreis 200 EUR
Franse wekkerklok, 1890 3535
Franse wekkerklok, 1890
Startpreis 230 EUR
Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Startpreis 250 EUR
18e Eeuwse Friese stoelklok 3533
18e Eeuwse Friese stoelklok
Startpreis 250 EUR
Franse Charles Dix pendule 3534
Franse Charles Dix pendule
Startpreis 250 EUR
Staande klok 3589
Staande klok
Startpreis 250 EUR
Franse pendule 3626
Franse pendule
Startpreis 250 EUR
Comtoise (Zonnetje) 3632
Comtoise (Zonnetje)
Startpreis 300 EUR
Cartier bureauklok 3520
Cartier bureauklok
Startpreis 350 EUR
Franse pendule 3540
Franse pendule
Startpreis 350 EUR
Haantjes comtoise 3591
Haantjes comtoise
Startpreis 350 EUR
Franse Louis Seize pendule, 1780 3536
Franse Louis Seize pendule, 1780
Startpreis 500 EUR
Engelse Bracketklok 3620
Engelse Bracketklok
Startpreis 520 EUR
Franse stations comtoise 3579
Franse stations comtoise
Startpreis 550 EUR
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3505
Franse Charles Dix porseleinen pendule
Startpreis 600 EUR
Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startpreis 600 EUR
Engelse Bracketklok 3563
Engelse Bracketklok
Startpreis 600 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule 3629
Antieke Franse Charles Dix pendule
Startpreis 650 EUR
Vuurvergulde vaaspendule 3514
Vuurvergulde vaaspendule
Startpreis 700 EUR
Franse kolompendule, 1820 3528
Franse kolompendule, 1820
Startpreis 700 EUR
Franse pendule 3521
Franse pendule
Startpreis 850 EUR
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule 3628
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startpreis 900 EUR