Drie 19e eeuwse Franse palissander bijzettafels met floraal intarsia. Afmeting: 40 - 55 cm. In goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.