Drie delen modern glaswerk. Bestaande uit; Blauwe Olaf Stevens vaas 1999, eivormig object van Studio Attos Sweden en een vaas zwart/neutraal 1993, Koste? LH 1619. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Prachtig groot massief roze-rood glazen hart met luchtbellen. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen Murano Mille Fiori-stijl vazen met iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - Ø 24 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas in Murano Mille Fiori-stijl. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: gegraveerde bokaal, fruitschaal, kristallen bokaalvaas, decanter, drie onderzetters. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde likeurset. Bestaande uit: Karaf + twee glazen. Met wildvoorstellingen. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Prachtige grote moderne kunstglazen schildpad in de kleuren rood/bruin/wit en met goud iriserend effect. Afmeting: 27 x 40 x 37 cm. In goede staat.
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Dikwandige Leerdam glazen vaas met zwanen decor. Ontwerp Floris Meydam 1948. Chip bodemrand. Afmeting: 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 31 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen kandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen kraagvaas. In de kleuren oranje/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Leuke grote moderne kunstglazen kalebas in de kleuren groen/bruin/rood en iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. Circa 1920 en later. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.