Klein 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Eén vaas + één deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen herten jong. Abteilung Selb. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..
Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Vier antiek porseleinen Rokoko Barokstijl deksel terrines met Florale/goud decors. Gemerkt R.C. Bowbliou Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: 21 - 25 cm. Minimale chip mogelijk en verder in goede staat.
Twee Hollandse porseleinen likeurkaraffen bruin geglazuurd. Hollandse leeuwen met schild. Zilveren tuit. Afmeting: 32 cm. Gemerkt.
vroeg 20e eeuw
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Delfts Fayence. 20e Eeuw. 1x Porceleyne Fles schaal + 1x Porceleyne Fles Delftse vaas met floraal decor. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Waaronder twee gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: Ø 35 - 36 cm. In goede staat.
Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Porseleinen éénhoorn met vlinder. Door Llador, Spanje. Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Elf diverse paarden/éénhoorns. Diverse materialen; brons, porselein, aardewerk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse makelij, onder andere: Herend, Red Mill, Rinconada et cetera. Afmeting: 5 - 17 cm. In goe...
Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee porseleinen paarden. 1x Royal Doulton England. 1x Onduidelijk, mogelijk ook Royal Doulton England. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.
Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Officier in vol ornaat. Sabel stukje afgebroken. Gemaakt door Frankenthal. 1762 - 1797. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.
Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.
Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tulp/bloem tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Duitse steengoed Frechen baardmankruik naar antiek voorbeeld. Bruine glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Drie gemerkt met drie klokken, floraal. Eén ongemerkt, met chinoiserie decor. Enkele chips. Afmeting: 19,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek polychroom Delftse Fayence kaststel. Figuur in landschap. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Chips + scherf. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Delftse Fayence dekselvazen landschappen/figuren/floraal decors. Gemerkt de Klaauw. 18e Eeuw. Afmeting: 34 cm. Randschades en chip ingelijmt verder in redelijk/goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence kaststel gemerkt de Klaauw met figuren/landschap/Floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 21 - 30 cm. Lichte rand en glazuurschades en enkele chip. Verder in goede staat.
Lampetkan gemerkt Delfts kaststel. 18e Eeuw. Zonder deksels. Eén vaas gelijmd + randglazuur schades. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...
Duitse Hutschenreuther kobaltblauwe dekselschaal met goud decor en meisje met fruit voorstelling. L.H.S. Lorenz Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 16 cm. In goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor. Afmeting: 26 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeer uitgebreid Duits porseleinen Fürstenberg servies, creme met goudrand. 20e Eeuw. Bestaande uit: 9x Schalen, 38x kop en schotels (3 soorten), 12x grote borden, 12x ontbijtborden, 3x kannen, 2 x sau...
Duits wit porseleinen Hutschenreuther paard. Selb L.H.S. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met floraal/waldhoornblazer/geit en goud decor. Circa 1840. Binnenin haarlijn + blindmerk. Afmeting: 35 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen historisme schaal met glazen binnenschaal. Gemerkt Neville. Afmeting: 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence polychroom figuur. Vrouw met wasmand. Eén arm beschadigd. Eén arm haarlijn. Enkele glazuurschades. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.
Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.