Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor. Afmeting: 26 x Ø 11 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met floraal/waldhoornblazer/geit en goud decor. Circa 1840. Binnenin haarlijn + blindmerk. Afmeting: 35 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Zeer grote porseleinen lampenvoet met figurengroep. Onbekend. Haarscheur in basement. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 78 x Ø 31 cm In redelijk/goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen historisme schaal met glazen binnenschaal. Gemerkt Neville. Afmeting: 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.
Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.