Antiek Amerikaans notengefineerd ingelegd klokje ca. 1900 29x17x8cm. Cond.: G
3 Duitse koekkoeksklokken met twee kleine klokjes met weerstation. 1 Is compleet, anderen missen gewichten en/of pendel 20e eeuw.
Franse antieke pendule eind 19e eeuw, beschadigd 34x29x14cm. Cond.: M
Eiken Bim Bam regelateur ca. 1920 in goede staat 78x32x17cm. Cond.: G
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Tafelklokje van legering, brons gepatineerd voorstellend man en vrouw zittend bij een gebouw. Klok is met wekker-uurwerk 36x24x9cm. Cond.: G
Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U
Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G
Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G
2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R
2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G
Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.
Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R