Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2x Antieke meerschuimen mondstukken 2025
2x Antieke meerschuimen mondstukken

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels 2027
2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels

Ergebnis:

80 EUR

Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Startpreis 150 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2029
2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR
Antieke Noorse hangtelefoon, 1930 2030
Antieke Noorse hangtelefoon, 1930
Startpreis 175 EUR
Verkauft
Antieke piedestal, 1920 2031
Antieke piedestal, 1920

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
19e Eeuwse eiken Korintische zuil 2032
19e Eeuwse eiken Korintische zuil

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Antieke piedestal, 1900 2034
Antieke piedestal, 1900

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Antieke botanische stolp, 1900 2035
Antieke botanische stolp, 1900

Ergebnis:

170 EUR

2x Snijwerk 2036
2x Snijwerk
Startpreis 700 EUR
Kerkkandelaar , 19e eeuw 2037
Kerkkandelaar , 19e eeuw
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Antieke cloisonne petroleumlamp 2038
Antieke cloisonne petroleumlamp

Ergebnis:

150 EUR

2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2039
Startpreis 425 EUR
Verkauft
Spiegel met messing omranding 2040
Spiegel met messing omranding

Ergebnis:

180 EUR

Glas-in-lood venster, 19e eeuw 2041
Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Oude/antieke Russische Kovsch 2042
Oude/antieke Russische Kovsch

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
3x Antieke Oosterse waaiers 2043
3x Antieke Oosterse waaiers

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Antieke speeldoos, 1900 2044
Antieke speeldoos, 1900

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Ergebnis:

425 EUR

Antieke hoorn des overvloeds 2046
Antieke hoorn des overvloeds
Startpreis 100 EUR
2x Gestoken Chinese consoles 2047
2x Gestoken Chinese consoles
Startpreis 160 EUR
Eiken gestoken diorama 2048
Eiken gestoken diorama
Startpreis 80 EUR