Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Antieke Jugendstil bowlpot 2000
Antieke Jugendstil bowlpot

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

Ergebnis:

600 EUR

Beschilderde haardvoorzet 2002
Beschilderde haardvoorzet
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890 2003
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890

Ergebnis:

300 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw 2004
Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
Startpreis 825 EUR
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos 2006
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
Startpreis 2.500 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist 2007
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startpreis 1.150 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren 2008
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startpreis 1.400 EUR
Verkauft
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

Ergebnis:

350 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startpreis 200 EUR
2x Vergulde kandelaren met putti 2012
2x Vergulde kandelaren met putti
Startpreis 350 EUR
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren 2013
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startpreis 325 EUR
Verkauft
Empire-stijl vergulde lamp, 1915 2014
Empire-stijl vergulde lamp, 1915

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
18e Eeuwse pijpenhouder 2015
18e Eeuwse pijpenhouder

Ergebnis:

100 EUR

Twee marmeren cassoletten 2016
Twee marmeren cassoletten
Startpreis 550 EUR
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw 2017
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
Startpreis 250 EUR
Verkauft
18e Eeuws beschilderd dekselvat 2018
18e Eeuws beschilderd dekselvat

Ergebnis:

600 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900 2019
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startpreis 550 EUR
18e Eeuwse messing tabaksdoos 2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startpreis 275 EUR
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp 2021
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
2x Cloissonné vazen 2022
2x Cloissonné vazen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Antieke Hoorn des overvloeds 2023
Antieke Hoorn des overvloeds

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Hoorn des overvloeds 2024
Hoorn des overvloeds

Ergebnis:

275 EUR