18e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Goudverf laat deels los. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.
Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.