Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Frans Art Nouveau beeld. Circa 1910. Jumelles par L. Alliot. Compositie metaal met blauw-groene iriserende patina. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jachthond. Gesigneerd Chenet (Pierre) en gietstempel. Groen gepatineerd. Afmeting: 9,3 x 14 x 3,6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.