Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.
B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Soehardjo. 1945. Indonesische school. Indonesisch rijstveld met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 42 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat
Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.
Taylor. Jockeys in volle draf. eind 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.
Drie maal A. Ghislaine de Villers. Franse school. 20e Eeuw. Florale en figuren voorstellingen. Lithografieën op papier. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.
L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.