Lot divers oud/antiek metaal. Bestaande uit: Grote tinnen strooier, circa 1800. Een messing kaarskandelaar, circa 1850. Een tabaksdoos, 19e eeuw. Twee kandelaren, 20e eeuw. En een Jugendstil roomset. ...
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boeddha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30 x 20 cm en 38 x 18 cm. In goede staat
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Veertien antieke Hollandse halve centen. Afmeting: ø 1,4 cm. In redelijk/goede staat.
Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 44 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Zilveren collier en hanger, 925/000, met amethis.Fijn zilveren slangcollier met een peervormige hanger met amethist en zirconia's, lengte 26 mm. Lengte 45 cm, ca 6,8 gram.
Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw
Collier van gefacetteerde carneoolkralen, ø 10 mm, met witmetalen karabijnsluiting. lengte 46 cm.
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Koralencolliers, bestaande uit een verlopend collier van koraal takjes, 5-14mm, lengte 75 cm. En twee verlopende colliers van sponskoraal, 5-12 mm. Lengte 40 cm
5 Edelstenen kralen, 4 lange ovale kralen en een rond ovale kraal voorzien van een bewerking. 3-4cm.
Zilveren plaat, 835/000, met voorstelling met spelende kinderen. Voorzien van een parelrand. Komt vermoedelijk van en houten kistje. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: S: 1928. Grootte 8,5x15,5cm. Aan d...
Smal hoog zilveren vaasje, 835/000. Rond model met opgelegde rand geplaatst op bolle halfronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. ø4,5x16cm. Met gevulde voet. Iets uit model verder ...