Houtgesneden oude zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. ø 70 cm. In goede staat.
Engelse Windsor armleunstoel van beukenhout, 19e eeuw. In oude verf. Afm. 117x56x60 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.
Notenhouten Louis Philippe 19e eeuwse pianokruk met rode velours stoffering. Afm. 52x34 cm. ø In goede staat.
Hoge Franse houtgestoken plantentafel met glazen blad. Eerste helft 20e eeuw. Louis Seize stijl. Afm. ø 40 x 113 cm. Cond. G
Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.
Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G
Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.