Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R
Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat