Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke grammofoon
Ergebnis: 20 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Ergebnis: 30 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Grote lijst, goudkleurig
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

Lot divers verzilverd
Ergebnis: 30 EUR

Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G

Imari petroleumlamp
Ergebnis: 60 EUR

Verzilverd servies + bierkruik
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Tiffany lamp
Startpreis 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat

Bronzen hanglamp
Startpreis 60 EUR