Bijzondere thorapointer, groot model, witmetaal met vergulde hand, bezet met diverse edelstenen o.a. turkoois en carneool. Lengte 57 cm.
Zilveren moccakan, 800/000. Rijkelijk versierde moccakan met bloem- en kruldecor, voorzien van 2 voorstellingen. rond 1900. ca 264 gr. 17x9x12cm. In goede staat
Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw
Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw
Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 294 gr. In goede staat.
Twee zilveren fazanten, miniaturen, 800/000. 12x3x6 cm. ca. 42 gr. In goede staat.
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Gouden naaldenkoker, 585/000, Frans. Prachtig versierd met gedreven guirlandes en bewerkt met Biedermeier gravures. 7x1cm. ca 3,2 gr. In zeer goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, in de vorm van een schelp. Mooi bol doosje gemaakt als schelp met scharnierend deksel. Voorzien van ZII keur. 6x4,5x3cm. ca 42 gr. In goede staat.