Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Brons, Marianne Houtkamp
Startpreis 400 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G

Kleine petroleumlamp, rood/messing
Startpreis 90 EUR

Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G

Tibetaans sieradenkistje, 8-hoekig
Startpreis 40 EUR

Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G

2 Cloisone vazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Bronzen vergulde kandelaar
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Dolk
Startpreis 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

2 Wandelstokken met zilver
Ergebnis: 90 EUR

Twee wandelstokken van hout voorzien van zilveren handvat. Fijne wandelstok met strak zilveren handvat voorzien van geoxydeerde inleg, gegraveerd met wapen op de hoek en een stok met handvat van zilve...

Kettingen bloedkoraal
Startpreis 60 EUR

Drie kettingen met takjes bloedkoraal. Lengte 56 cm, 42 cm en 40 cm. Totaal ca 103.95 gr.

Collier van lapis lazuli met gouden striksluiting
Startpreis 450 EUR

Collier van Lapis Lazuli met GG 585/000 striksluiting met 13 briljanten. Collier van 3 rij lapis lazuli kralen, ø 8 mm, met een jeansblauwe kleur, bevestigd aan een sluiting in de vorm van een strik, ...

Lederen sigarettenkoker met zilveren sluiting
Startpreis 80 EUR

Lederen sigarenkoker met zilveren sluiting voorzien van Biedermeier gravering en een zilveren apllicatie van een rennend paard, ca 1870 15x8x2cm Cond:R/G

Ei-hanger
Startpreis 150 EUR

Ei hanger zilver 925/000 met emaille zirconia's en grote blauwe steen. Mooie ei hanger met blauwe gefacetteerde steen versierd met fraaie zilveren huls met kroon voorzien van zirconia's, zwart en bla...

Twee bloedkoralen colliers
Ergebnis: 130 EUR

Twee colliers met bloedkoralen, een collier mer turkoois en bloedkoraal, afgewisseld met kleine en grote zilveren bolletjes en een verlopend collier van bloedkoralen 2,5-5,5mm. Lengte 42 cm.

Ring zilver granaat
Startpreis 70 EUR

Fraaie ring zilver/rose verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Broche Goud op zilver met granaat
Startpreis 60 EUR

Broche goud op zilver 800/000 met granaat. Sierlijke strikachtige broche met rozet in het midden bezet met granaatachtige stenen. 13x43 mm. ca.5.75 gr.

Lot schmuck
Ergebnis: 30 EUR

Lot diverse sieraden o.a. een broche, skelet met zirconia's, merk Butler & Wilson, een collier met een zirconiahanger, een broche in de vorm van een libelle met zirconia's en een broche met parels en ...

Kaasschopje en botermes met zilveren heft
Startpreis 40 EUR

Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G

2 Glazen houdersmet zilveren deksel
Ergebnis: 130 EUR

Twee fraaie kristallen houders met zilveren 925/000 deksels, een klein kristallen potje met bewerkt ruitslijpsel met zilveren deksel met florale bewerking ø7x5cm mt Albert Baker&co jl. F:1901 London,...

Parfumflacon met zilveren dop
Startpreis 50 EUR

Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G

Zes vergulde zuurvorkjes
Startpreis 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

Kristallen odeurkarafje
Ergebnis: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Twaalf zilveren ringen
Startpreis 100 EUR

Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.

5 Gouden horloges
Ergebnis: 675 EUR

Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...

Kristallen koekschaal
Startpreis 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

Lithografie, Ton Schulten
Ergebnis: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G