Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G
Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.
Twee wandelstokken van hout voorzien van zilveren handvat. Fijne wandelstok met strak zilveren handvat voorzien van geoxydeerde inleg, gegraveerd met wapen op de hoek en een stok met handvat van zilve...
Drie kettingen met takjes bloedkoraal. Lengte 56 cm, 42 cm en 40 cm. Totaal ca 103.95 gr.
Collier van Lapis Lazuli met GG 585/000 striksluiting met 13 briljanten. Collier van 3 rij lapis lazuli kralen, ø 8 mm, met een jeansblauwe kleur, bevestigd aan een sluiting in de vorm van een strik, ...
Lederen sigarenkoker met zilveren sluiting voorzien van Biedermeier gravering en een zilveren apllicatie van een rennend paard, ca 1870 15x8x2cm Cond:R/G
Ei hanger zilver 925/000 met emaille zirconia's en grote blauwe steen. Mooie ei hanger met blauwe gefacetteerde steen versierd met fraaie zilveren huls met kroon voorzien van zirconia's, zwart en bla...
Twee colliers met bloedkoralen, een collier mer turkoois en bloedkoraal, afgewisseld met kleine en grote zilveren bolletjes en een verlopend collier van bloedkoralen 2,5-5,5mm. Lengte 42 cm.
Fraaie ring zilver/rose verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Broche goud op zilver 800/000 met granaat. Sierlijke strikachtige broche met rozet in het midden bezet met granaatachtige stenen. 13x43 mm. ca.5.75 gr.
Lot diverse sieraden o.a. een broche, skelet met zirconia's, merk Butler & Wilson, een collier met een zirconiahanger, een broche in de vorm van een libelle met zirconia's en een broche met parels en ...
Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G
Twee fraaie kristallen houders met zilveren 925/000 deksels, een klein kristallen potje met bewerkt ruitslijpsel met zilveren deksel met florale bewerking ø7x5cm mt Albert Baker&co jl. F:1901 London,...
Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.
Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.
Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...
Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G