Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, J. van Oosten
Startpreis 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Damesportret met hoed
Ergebnis: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startpreis 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Messing haardset, 5-delig
Startpreis 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startpreis 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Mahonie eettafel
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Chinees etagere kastje
Ergebnis: 60 EUR

Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G

Naief schilderij paarden
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startpreis 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

10 Delen oud/antiek tin
Startpreis 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G

Eikenhouten console
Startpreis 220 EUR

Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm

Bonheur Hollands
Startpreis 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Eiken kastje
Ergebnis: 100 EUR

Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G

Pors. hoorn des overvloeds
Ergebnis: 75 EUR

Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G

Schilderij, vrouw leest boek
Startpreis 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Ergebnis: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Art Deco lamp met beeld
Startpreis 70 EUR

Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R

Tweeluik, onduidelijk
Startpreis 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Deense telefoon
Ergebnis: 60 EUR

Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G

Eiken dekenkist
Ergebnis: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.

Eikenhouten 1-deurs vitrinekast
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm

4x Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

Mahonie secretaire
Startpreis 400 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M