Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G
Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.