Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm
Antiek olie en azijnstel met zoutstrooier en mosterdpot in houder (5 delig) kristal met plated houder. 23x14x14 Cond:G
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G
Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G
Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G
Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...
Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...
Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G
Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat
Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.
Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G
Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G
Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm
Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G
Tiffany-stijl glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G
Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco v...
Zes delen oud antiek kristal, een kaasstolp van waaierkristal omstreeks 1900, een stopfles art deco omstreeks 1930, een facetgeslepen vaas 20e eeuw, een bonbonschaal, een grote zware kristallen bonbon...
Elf delen oud antiek glas, drie boheemse glazen omstreeks 1900, vijf 19e eeuwse identieke borrelglazen, drie gegraveerde likeurglazen 1e helft 20e eeuw, 10-15cm Cond:G
Acht delige oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw minimale chip mogelijk, 14x32ø Cond:G
Kavel van 40 kristallen glazen (groepjes van diverse soorten) 20e eeuw 10-19cm., minimale chips mogelijk Cond.: G
Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G
Twee oude W.M.F. Ikora glazen fruitschalen ca. 1930 met minimale chips aan voet ø22-ø34cm. Cond.: R-G
Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.
Drie delen oud glas/kristal, een kristallen geslepen vaas met vergulde bovenrand, kristallen schenkkan, en een glazen noppenbeker (mondgeblazen) 13-27cm Cond:G
Oude gegraveerde glazen bowlpot met graandecor compleet met sleef en zes glazen omstreeks 1930, minimale chip mogelijk 7-26cm Cond:G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smalle gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloemen...
Vier delen oud/antiek Boheems kristal: 1x witte schenkkan (haarlijn handgreep), 1x bonbonniere wit (minimale chip), 1x bonbonniere blauw/wit (minimale chip), 1x blauw vaasje 9-15cm. Cond.: R
Twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G
Oude glazen dekseldoos, gesigneerd Gallé. Dekselrand gerestaureerd, verdere gebruikerssporen (mogelijk origineel) 16xø10cm. Cond.: R
Drie moderne glazen vazen ca. 1970-1980: 1x Cassiskleurige Zweedse vaas Gullaskruf C.R.P., 1x langwerpige vaas (minimale chip), 1x geaderde hoge vaas roze/wit, ongemerkt 20-39cm. Cond.: R-G
Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G