Diese Webseite verwendet Cookies

25. Juliveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, zeegezicht 1250
Ongesigneerd, zeegezicht
Startpreis 50 EUR
Schilderij religieus 1251
Schilderij religieus
Startpreis 150 EUR
Schilderij, stilleven 1252
Schilderij, stilleven
Startpreis 240 EUR
Grote steendruk, 19e eeuw 1253
Grote steendruk, 19e eeuw
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Schilderij, L. de Jong 1254
Schilderij, L. de Jong

Ergebnis:

350 EUR

Schilderij, Ruhe 1255
Schilderij, Ruhe
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Schilderij, ruiter te paard 1256
Schilderij, ruiter te paard

Ergebnis:

80 EUR

Schilderij, ijspartij 1257
Schilderij, ijspartij
Startpreis 100 EUR
Aquarel, druiventros 1258
Aquarel, druiventros
Startpreis 100 EUR
Schilderij, landschap 1259
Schilderij, landschap
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Kelderman, schelpenvisser 1260
Kelderman, schelpenvisser

Ergebnis:

60 EUR

Schilderij, stilleven 1261
Schilderij, stilleven
Startpreis 30 EUR
Houtskool tekening, P. Loo 1262
Houtskool tekening, P. Loo
Startpreis 50 EUR
Schilderij, W. Janssen 1263
Schilderij, W. Janssen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
G. Cox, gemengde techniek 1264
G. Cox, gemengde techniek

Ergebnis:

50 EUR

Schilderij, J. Brouwer 1265
Schilderij, J. Brouwer
Startpreis 150 EUR
G. Cox, gemengde techniek 1266
G. Cox, gemengde techniek
Startpreis 40 EUR
Meisjesportret 1267
Meisjesportret
Startpreis 170 EUR
Verkauft
Ingekleurde litho, vogel 1268
Ingekleurde litho, vogel

Ergebnis:

60 EUR

Emaille schilderij 1269
Emaille schilderij
Startpreis 100 EUR
Schilderij, A. Rheineet 1270
Schilderij, A. Rheineet
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Schilderij 1271
Schilderij

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Harrie Kuijten, naakte vrouw 1272
Harrie Kuijten, naakte vrouw

Ergebnis:

150 EUR

Cornelisz, winterlandschap 1273
Cornelisz, winterlandschap
Startpreis 80 EUR