Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U
Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G
Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G
2 Geelkoperen vaasjes met ram-koppen, als schemerlamp, ca. 1910.
Kavel koperwerk o.a; roodkoperen stoofje met brander 11x15cm. 9x geijkte gewichten van 500 tot 5 gram.
Jugendstil lederen portemonnee met lieveheersbeestje als sluiting. 8x5,5cm.
Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G
3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U
Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G