Zeldzame 19e eeuwse antieke reiskist met diverse kristallen flacons voorzien van zilveren sluitingen en deksels. Lade met uitklapbaar schrijfblad, belijmd met diverse houtsoorten en ingelegd. Gesigne...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Antieke Duitse zilveren avondmaal-beker rondom voorzien van handgravure. Aan de onderzijde is trembleersteek aangebracht, 835/000, ca. 94gr., 9,5xø8,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Zeldzaam zilveren (835/000) Empire specerijenschepje (kolenschopmodel) met geribbelde bak en gladde spitse steel (zie afb. 644, bla 208 Nederlands klein zilver 3e druk), MT: Th. C. Moot Utrecht/ Duijn...
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Zilveren tafelstuk in de vorm van een zalm, Spaanse origine, 835/000 (Z2 keur), ca. 270gr. 29x15cm. Cond.: U
Fraaie royale geslepen kristallen schaal met geschulpte rand en zilveren beugel. Gecontourneerd met gravure bewerking, zeer mooi bevestigd aan de schaal (minimale randschade), MT: van Kempen JM, JL: R...
Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje in kabinet-model met scharnierend deksel, 835/000, MT: onleesbaar, ca. 22gr. 4x3x2cm. Cond.: G
Zilveren ajourgezaagd en handgegraveerd natfruitcouvert, 800/000, ca. 65gr. L.: 16cm. Cond.: U
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Geslepen kristallen bloemenvaas voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren (925/000) ronde voet 21,5xø7m5cm.
Kristallen bowlpot met zilveren (835/000) knop op originele onderschotel. Bowlpot met bloem- en streepslijpsel en de knop voorzien van een parelrand. De schotel heeft een geschulpte rand en geruit sli...
Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U
Kristallen lepelvaasje voorzien van ruitbewerking met zilveren (835/000) rand waarin 4 zilveren theelepels met parelrand (kleinkeur), 7x11cm. Cond.: G
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Potloodhouder GG (585/000), gladde huls met uitschuifbaar potlood met hangeroog 8x0,5cm. Cond.: G
Reismes 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse florale versieringen met mensen. Kopse kant met bloem en origineel stalen lemmet, gemerkt Schagen ca. 1770, 15cm.
Fraaie zilveren ajourgezaagde broodmand, schuitmodel, afgebiesd met parel- en kabelrand, 800/000, MT: KB, ca. 380gr., 25x15x10cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren Groningse luierschaar, 835/000, MT: D. de Jong, begin 1900, ca. 41gr. L.: 14cm. Cond.: G
Kristallen sigarettenbeker met zilveren randen voorzien van parelrand (kleinkeur), MT: JB3 (vermoedelijk J. Bunjes Amsterdam, 8,5x13x18cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen 12-vlaks bonbonschaal met diverse slijpsels en geschulpte rand, voorzien van gladde zilveren (835/000) hengsel, MR: D. Burger Haarlem anno 1994 Cond.: G
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U
Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...
Geribbelde taps toelopende kristallen bloemenvaas voorzien van een zilveren (800/000) bovenrand, 19xø5,5cm.
Twee sterling zilveren mini-kandelaars met fijn filigrain bewerking, 925/000, ca. 47gr. (samen), 9,5xø4,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen cakeschaal met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren (835/000) hengsel met filetrand. Onbekend meesterteken, Amsterdam anno 1927,...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....
Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G
Ovale zilveren Italiaanse sierschaal, gelobt model met gecontourneerde rand en 2 opengewerkte handgrepen in de vorm van acanthusblad. Het geheel staat op 4 poten, 800/000, ca. 405gr., 32x17x12cm. Cond...
Zilveren gehamerde wijnkoeler, taps toelopend, met handgrepen in de vorm van een lauwerkrans, 900/000 (Z2 gekeurd), ca. 394gr., 16,5xø16cm. Cond.: G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69gr. Cond.: G
Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren (835/000) hengsel met parelrand. Onduidelijk meester...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Hollands parfumflesje op zilveren voet met zilveren kraag en scharnierende dop, 835/000, H.: 12cm. Cond.: R
Geslepen kristallen lepelvaasje met zg. Russisch slijpsel met zilveren (835/000) bovenrand met parelrand, voorzien van 6 zilveren (835/000) moccalepeltjes met getorste steel bekroond door een eikeltje...
Mooie zilveren ovale fruitschaal met gelobde bewerking voorzien van hamerslag, 835/000, ca. 544gr. 29x22x10cm. Cond.: U
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Antiek kristallen karafje op Hollands zilveren voet met parelrandje, 835/000, 22xø6,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurkarafje met diamantslijpsel en zilveren (835/000) montuur met opengewerkte florale rand en zilveren (835/000) dop met kurk, parelrand en florale gravering. Nederlands gekeurd,...
Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G
Prachtige zilveren kan versierd met parelranden en floraal gevormde handgreep, Hollands met 2 kleinen benen accenten, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: B 1861, ca. 602gr., 21x14x2...
Antiek Engels zilveren 5-delige reisnecessaire in etui, 925/000, MT: Walker & hall Sheffield, L.: 9,5-11,5cm. Cond.: G
Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...
Schildpad sigarendoos met zilveren applicaties aan beide kanten, 14x8,5cm. Cond.: G
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Drie zilveren poederdozen waarvan 2x met bewerkte florale motieven en hamerslag onderzijde en 1x met schildpad waarop zilveren applique, ø: 7,5, 8 en 10cm.
Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G
Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G
Geslepen kristallen cocktailshaker voorzien van plated montuur met bajonetsluiting en ronde dop (onbekende merken) 23cm.
Schuitvormige kristallen schaal met strak geslepen vlakken en zilveren beugel (835/000). Hoekig gevormd met gravure-bewerking, MT: Jacobus Held Amsterdam, JL: R 1851, 24x13x17cm. Cond.: G (gerepareerd...
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Kristallen parfumfles met zilveren (835/000) dop met getrembleerde bewerking. Flesje is voorzien van een ruitslijpsel en ronde voet, compleet met stopje 10x4,5cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren paardetram getrokken door een paard, 835/000, MT: JM Warning Haarlem, ca. 66gr. 11x2x3,3cm.
Fraai geslepen kristallen karaf met stop voorzien van een zilveren (835/00) montuur, Birmingham anno 1926, 28xø11cm.
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje met gegraveerde lusvormige steel voorzien van origineel 6-kantig benen mondstuk, MT: Evert van geelen Schoonhoven ca. 1860, 835/0000, 11x4cm.
Geslepen kristallen boterstolp met etswerk en meandergraveringen, voorzien van een zilveren knop, MT: J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870
Engels sterling zilveren visitekaart-etui met scharnierende deksel. gebogen model met monogram, 925/000, ca. 39gr. 8x4x0,5cm. Cond.: G
Kavel zilver bestaande uit: miniatuur zeilschip, sierkurk, 2 houders, glazen stop en smalle houder (diverse gehaltes) Cond.: G
Miniatuur zilveren "De Gouden Koets" met 6 paarden, man op de bok en man achterop, 835/000, ca. 83gr. 17x3x5,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen bloemenvaas met zilveren (925/000) montuur langs de bovenrand.
Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...