J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G
W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G
Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, ingekleurde ets op papier, Spaanse dame met glas 18x24cm. Cond.: G
Jan Verburg 69, lithografie op papier (eigendruk 0/10), figuur aan bed, Cond.: G
H. Noordam ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M