Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Imari bloempot 6024
Imari bloempot

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Japanse imari schotel 6025
Japanse imari schotel

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Yixing theepotje 6026
Yixing theepotje

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Yixing theepotje 6027
Yixing theepotje

Ergebnis:

6.500 EUR

Oosterse schaal, vuurvogel 6028
Oosterse schaal, vuurvogel
Startpreis 1.500 EUR
2 Fam Rose vaasjes, zilv. dop 6029
2 Fam Rose vaasjes, zilv. dop
Startpreis 100 EUR
3 Gemberpotten, zilv. dop 6030
3 Gemberpotten, zilv. dop
Startpreis 200 EUR
2 Gemberpotten, zilv. dop 6031
2 Gemberpotten, zilv. dop
Startpreis 100 EUR
Chinese schenkkan, 18e eeuw 6032
Chinese schenkkan, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Chinese kannenset, 5-delig 6033
Chinese kannenset, 5-delig

Ergebnis:

350 EUR

2x Quan Yin, blanc de chin 6034
2x Quan Yin, blanc de chin
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Chinees bord, 18e eeuw 6035
Chinees bord, 18e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

6 Kop & Schotels 6036
6 Kop & Schotels
Startpreis 150 EUR
Chinees jade hoofd 6037
Chinees jade hoofd
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Fam Rose vaas 6038
Fam Rose vaas

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
14 Delen capucijner serviesgoed 6039
14 Delen capucijner serviesgoed

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
2 Gemberpotten, zilv. dop 6040
2 Gemberpotten, zilv. dop

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Rode vaas, gemerkt 6041
Rode vaas, gemerkt

Ergebnis:

1.000 EUR

Klapmuts schaal 6042
Klapmuts schaal
Startpreis 400 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6043
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Penselenpot met tekst 6044
Penselenpot met tekst

Ergebnis:

5.300 EUR

2 Fam Rose borden 6045
2 Fam Rose borden
Startpreis 120 EUR
Verkauft
2 Kommen, 19e eeuw 6046
2 Kommen, 19e eeuw

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Grote Fam Rose schaal 6047
Grote Fam Rose schaal

Ergebnis:

110 EUR