Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G
Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...
Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R
Acht zeldzame 18e eeuwse Delfts bonte borden met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt "P". Lichte glazuur-randschades ø20cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.
Zeldzame Perzische terracotta vaas ca. 1500 met pauweoog glazuur. In zeer goede originele staat 24xø19cm.
Grote 18e-19e eeuwse imari porseleinen kraagvaas met decor van paradijsvogels in bloesemboom 62x27cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G