Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen familie roze schotel 20e eeuw, verso gemerkt in goede staat ø40cm.
Twee delen Japans keramiek met cracele glazuur 1e helft 20e eeuw: 1x bolle vaas met decor van paradijsvogel in landschap (gesigneerd) en 1x vaas met krijgerdecor (gesigneerd) 11-27cm. Cond.: G
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)
Chinees porseleinen (capucijner) 18e eeuws 8-delige pindaset met vissendecors (2 kleine schaaltjes met chip) ø8-ø12,5cm. Cond.: R-G
Twee Duitse keramieken vazen ca. 1920, gemerkt Stellmacher Teplitz met decor van eenden en fazant. Oor van kleinere vaas is beschadigd 15-43cm. Cond.: R-G
Tweedelige oude Chinese jade pagode met tekens en floraal decor 20e eeuw in goede staat 52xø18cm.
Chinees porseleinen bord ca. 1900 met decor van hanen in landschap ø26cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Japanse/Chinese 18e eeuwse dekselpot met teksten en handbeschilderd. Decor van flora en vogels (chip bodemrand) 20xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1910 met florale decors 12,5x17xø11cm. Cond.: G
Oude Art Deco kaasstolp met porseleinen voet en tweekleurig persglazen deksel ca. 1930, 15x23x23cm. Cond.: G
Chinese celadon 17e-18e eeuwse rijstkom (gemerkt) met lichtgroene glazuur (bovenrand beschadigd) 6,5xø13,7cm. Cond.: R
Chinees porseleinen kom 18e eeuw met craceleglazuur, zeer gedetailleerd beschilderd (lichte randschades) 6,5x10,8cm. Cond.: R
Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams bont kom met decor van Chinese geisha in tuin 7xø14,8cm. (beschadigd) Cond.: M
Vijf delen antiek Chinees porselein: 1x Kang Xi kopje met teksten en floraal decor, gesigneerd (1 chip), 1x Familie Roze geur-dekseldoos 18e eeuw, 1x kopje met decor van visser op steiger, 18e eeuw (h...
Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.
Vier delen oud porselein/keramiek: 1x antieke KPM schaal op hoge voet ca. 1900, 1x antieke KPM bonbonschaal ca. 1900 met gouddecor, 1x Hutschenreuther Bavaria vaas ca. 1930 met gouddecor en 1x grote a...
Vier diverse 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotels: 1x octagonaal Kang Xi met floraal decor (chip) 17e-18e eeuw, 1x met decor van flora en vogel, geschulpte rand 18e eeuw (goed), 1x decor van tu...
Chinees of Japans porseleinen trekpotje 19e eeuw met rondom figurendecor. Tuit afgebroken maar erbij en dekselrand gelijmd 12x11xø9cm. Cond.: M
Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
Oude Duits KPM porseleinen verdeelschaal met handgrip ca. 1900 met decor van oker, blauw en goud in goede staat 9x31x20cm.
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.
Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R
Japanse 19e eeuwse kutani porseleinen vaas met decor van goud en figuren in goede staat 30xø10,5cm.
Oud Limoges porseleinen serviesgoed met gouddecor en modern abstract decor ca. 1980: 1x theekan, 1x suikerpot, 1x melkkan, 2x losse schotel en 2x kop & schotels 5,5-14cm. Cond.: G
Oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse imari porseleinen theepot met decor van flora en goud (haarscheur, en tuit gerestaureerd ) 16x21x13cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselschaal met strijdwagen, zwanen, putti, bloemen en 2 figuren. Decor van goud en flora 20e eeuw. gemerkt R.B. (minimale chip) 26x25x11cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.
Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. In goede staat 20e eeuw 125xø33cm.
Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G
Satsuma porseleinen cachepot met bronzen monturen en decor van flora en goud, in goede originele staat 28xø24cm.
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Twee delen keramiek ca. 1910: 1x dekselschaal Jugendstil 8x18x11cm. en 1x vaas, gemerkt Paul Jurgel 1918 Obetausitz keramische Werkstatten 16xø11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Gelijmd Cond.: M
Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Terrracotta figuur ca. 1900, gesigneerd Chantilly, voorstellend 6 dansende terracotta figuren in een ring (beschadigd en gelijmd) 18xø19cm. Cond.: R
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hogere officieren KMA Holland 25x35x3,5cm. Cond.: G
Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.
Grote 18e eeuwse Delfts bonte schotel (gelijmd en randschade) ø34,5cm. Cond.: M
Petrus Regout Maastricht bord met decor Timor ca. 1900 in goede staat ø26,5cm.
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U