Zeer groot 19e eeuws gestoken houten kerkelijk beeld, voorstellend een zittende Maria met kindje Jezus met originele polychromie. Lichte oude wormbeval in de sokkel en kroon beschadigd 125x53x50cm. Co...
Groot oude bronzen figuur, voorstellen een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.
Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G
Bronzen stijgerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G
Originele Schwarzwald handgestoken hert (Black Forest) ca. 1880 met afneembaar gewei in goede staat 49x34x11cm.
Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G
Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Bronzen stijgerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Bronzen empire 3-delig beeld gemonteerd op houten sokkel 19e eeuw "Charte de 1830 Liberté", monogram P.L. 22x21x13cm. Cond.: G