Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij 1024
Schilderij
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, 19e eeuw 1025
Ongesigneerd, 19e eeuw

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Schilderij, Molenaar 1026
Schilderij, Molenaar

Ergebnis:

500 EUR

J. Kuziemski 1027
J. Kuziemski
Startpreis 200 EUR
9 Erotische tekeningen 1028
9 Erotische tekeningen
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Schilderij, van Noort 1029
Schilderij, van Noort

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Russisch landschap 1030
Russisch landschap

Ergebnis:

210 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1031
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 80 EUR
Schilderij, tapijtmakers 1032
Schilderij, tapijtmakers
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Russisch portret met cactus 1033
Russisch portret met cactus

Ergebnis:

1.100 EUR

Schilderij, Duits 1034
Schilderij, Duits
Startpreis 350 EUR
Jan te Wierik 1035
Jan te Wierik
Startpreis 950 EUR
Schilderij, Frans landschap 1036
Schilderij, Frans landschap
Startpreis 80 EUR
Schilderij, "Bagdad maid" 1037
Schilderij, "Bagdad maid"
Startpreis 1.250 EUR
Pastel, zigeuners 1038
Pastel, zigeuners
Startpreis 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1039
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 150 EUR
Schilderij, Corint 1040
Schilderij, Corint
Startpreis 1.250 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1041
Jan te Wierik, acryl op papier
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Russische pastel, naakte vrouw 1042
Russische pastel, naakte vrouw

Ergebnis:

7.000 EUR

Verkauft
Schilderij, meisje met hond 1043
Schilderij, meisje met hond

Ergebnis:

1.100 EUR

Aquarel, A. Neuhuis 1044
Aquarel, A. Neuhuis
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Altmann, Russische landschap 1045
Altmann, Russische landschap

Ergebnis:

200 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier 1046
Startpreis 1.200 EUR
Werner Pottenstein 1047
Werner Pottenstein
Startpreis 80 EUR